laupäev, 30. oktoober 2010

Kutsume noori mängima ratastooolitennist


12.-13.november 2010 korraldab Eesti Invaspordi Liit koostöös Eesti Tennise Liiduga ratastoolitennise koolituse.

Juhime tähelepanu asjaolule, et koolituse toimumiskoht on muutunud!!!
Koolitus toimub Rocca Al Mare Tennisekeskuses (asub Haabersti 5, Saku Suurhalli kõrval, endine Coral Club, koduleht http://www.ramtennis.ee/). Meist mitteolenevatel asjaoludel pidime toimumiskohta veel viimasel hetkel muutma.
Kaasa palume kõigil osalejatel võtta sportliku riietuse! Kõikide tekkinud küsimuste korral palume koheselt ühendust võtta tel. 5083905 Signe või 5185548 Triin.

Tulge proovima ja õppima, mängima või pealt vaatama! Oleme palunud kohale koolitajad Soomest, ka meie oma tennisetreenerid on kohal ja jõudumööda õppimas ning õpetamas. Teatud hulga ratastoole pakume kohapeal, ise võib kaasa võtta soovitavalt aktiivtooli.

Osalema ootame nii ratastoolis istujaid kui ka tavaelus ratastooli mittekasutavaid inimesi - lapsi, noori, täiskasvanuid. Samuti on oodatud inimesed, kes tunnevad huvi selle spordiala vastu sellest teabe levitamise eesmärgil: kehalise kasvatuse õpetajad, füsioterapeudid jne. Väljaspoolt Tallinna tulijatele saame pakkuda teatud hulgal ka majutust. Kohti koolitusele on piiratud hulgal - nii et registreerimist ei maksa jätta viimasele minutile!

Toimumisaeg: 12.-13.november 2010 Algus: kell 11.00
Eelregistreerimine kuni 8.november eil@eil.ee Lisainfo: eil@eil.ee Registreerunutele saadame välja lisainfo ajakavaga. Palun levitage seda infot võimalikele huvilistele! Küsimused teretulnud!

  EESTI INVASPORDI LIIDU B O W L I N G U MEISTRIVÕISTLUSED ÜKSIKMÄNGUS AEG JA KOHT Tallinna osavõistlus toimub laupäeval, 27.aprill 2...