neljapäev, 24. november 2016

TPIK kutusb jõuluturule 6.12.16

Tallinna Puuetega Inimeste Koda kutsub 6. detsembril kell 12-19 jõuluturule.
 6. detsembril kell 12-19 korraldab Tallinna Puuetega Inimeste Koda jõuluturu, mille eesmärgiks on juhtida tähelepanu aktiivsetele puuetega inimestele ning pakkuda neile võimalust tutvustada oma tegevusi ja müüa käsitööd. Jõuluturu raames müüakse puuetega inimeste valmistatud käsitööd ning avatud on ka kohvik. Esimest korda toimuval jõuluturul on osalejaid üle 25 ning osta saab tervislikke kuivatatud õunu, talveõhtutel kaminatule süütamist abistavaid süüteroose ja teeõhtuteks aromaatset piparmündi-õuna teed, helkureid, heegeldatud beebitekke, mett, looduskosmeetikat,  kaarte ja palju palju muud, mida kingikotti pista.
 
Jõuluturu raames toimuvad erinevad praktilised töötoad, kus on võimalik õppida näiteks kingikoti tegemist ning helkurite valmistamist. Lisaks saab kaunistada ka piparkooke. Jõuluturg toimub Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses, Endla 59. Sissepääs tasuta!
 
Jõuluturu Facebook üritus:  https://www.facebook.com/events/236760003409531/
Ürituse kutset võite jagada oma tuttavatele ning koostööpartneritele!

Lugupidamisega,
Mihkel Tõkke, tegevjuht
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
Tel: 655 41 61, 52 56 560
e-post:
mihkel@tallinnakoda.ee
www.tallinnakoda.ee

  EESTI INVASPORDI LIIDU B O W L I N G U MEISTRIVÕISTLUSED ÜKSIKMÄNGUS AEG JA KOHT Tallinna osavõistlus toimub laupäeval, 27.aprill 2...