Kolmapäev, 4. oktoober 2017

Spordipearaha kinnitused 2018.aastaks

Sõbrad! VÄGA OLULINE INFO! Hiljemalt 31.oktoobriks 2017.a. on vajalik kinnitada pearaha 2018. aastaks.  KINDLASTI ÄRGE JÄTKE KINNITUSTE TEGEMIST VIIMASELE HETKELE KUNA MEIE HARRASTAJATE NIMEKIRJAD ON SEOTUD SPORDIAMETI SÜSTEEMIGA.
Iga aasta sügisel on vajalik teha elektrooniline kinnitus järgmiseks aastaks Tallinna Spordi- ja Noorsooametile, mis tagab pearaha toetuse, mille alusel finantseeritakse ühingus ujumistreeningut (sh treeneri töötasu ja ujula kasutamise rent). 
Kinnitust saab teha 
nüüd linna e-teeninduses aadressil https://taotlen.tallinn.ee/login?redirect. Kahjuks meist mitteolenevatel põhjustel ei seda enam teha läbi panga vaid kinnituse tegemiseks peab ennast autentima kas ID-kaardi (ID-kaardil peab olema ka kehtivad koodid ja arvutitel peab olema ka ID-kaardi lugeja)  või mobiili-ID kaudu

Kellel on PIN koodid kadunud, siis:
 Politsei- ja Piirivalveameti teenindusest saab uued PIN-koodid tasuta, pangakontoris väljastatakse uued PIN-koodid vastavalt panga hinnakirjale.  LINK IDkaardi info kohta (SIIT).

Lisan veel ekraanitõmmise pildist. Oluline, et  jälgiksite ka millise aasta kohta  kinnituse teha soovite. Kui tekib probleeme või küsimusi kindlasti võtke minuga ühendust, tel. 5548505 või mailitsi: ritasport@hot.ee ma aitan teil kinnitust teha.
UUTE LIIKMETEGA VÕTAN ÜHENDUST JA TEEME ESIMEST KORDA KOOS.

 

Sporditegevuse toetus spordiklubides
Teovõimeline harrastaja või harrastaja seaduslik esindaja (üldjuhul lapsevanem) määrab elektrooniliselt või avaldusega, millisele spordiklubile või -koolile Tallinna linna eelarvest antav sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnituse peab tegema ka juhul kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või -kooli nimekirja.
Sporditegevuse toetus on ettenähtud spordiklubidele ja –koolidele 7-19-aastaste Tallinna laste, noorte ja puuetega harrastajate ning püsiva töövõimetusega (vähemalt 40%) inimeste sporditegevuse korraldamiseks.
Muu spordiinfo saamiseks külasta Tallinna spordiportaali! Täpsem info Tallinna veebilehel

Kutse matkale Paljassaare poolsaarele ja Pikakari randa 14.08.22 kl 13.30

Tallinna Invaspordiühing  kutsub Sind Paljassaare looduskaitseala matkale 14.augustil 2022. Koguneme kell 13.30 Pikakari ranna parklas. Ürit...