teisipäev, 5. oktoober 2021

Eriti oluline - pearaha kinnitus 2022.aastaks!

 Tere Sõbrad! Tuleb taas jälle teha elektroonilised kinnitused järgmiseks aastaks. Elektrooniline kinnitus on vajalik, et Tallinna Invaspordiühing saaks korraldada pearaha alusel ujumistreeninguid ka järgmisel aastal. Pearaha maksab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet Tallinna linna lastele alates 7aastast ja tööealistele puuetega inimestele, kellel on määratud osaline või puuduv töövõime või 40-100% töövõimetus. Vanaduspensionäridele pearaha linna poolt ei maksta. Ühingu liikmetele on treeningud tasuta kui nad tasuvad liikmemaksu ja tehtud on pearaha kinnitus. 

Elektrooniline kinnitus saab teha www.tallinn.ee hiljemalt 25.10.2021. Kes ei oska või on tekkinud probleem/küsimus, siis palun võtke kindlasti minuga ühendust ja ma aitan kinnitust teha. Elektrooniline kinnitus võtab 5 minutit aega ja seda saab teha ID-kaardi lugejaga. Vajalik on  ID-kaart koos kehtivate pinkoodideja või SMART ID või mobiil ID.


Rita Goruskina

juhatuse esimees

  EESTI INVASPORDI LIIDU MEISTRIVÕISTLUSED V Õ I STKONDLIKUS BOWL INGUS 2 0 2 4     AEG JA KOHT 3. Tallinna osavõistlus toimub 2...