Jüri Ratase IX jalgrattavõistlus 31.augustil

Jüri Ratas kutsub Sind koos oma perega osalema lõbusal ja sportlikul kogupereüritusel – 31. augustil 2013. aastal toimuval „Jüri Ratase IX jalgrattavõistlusel“. Võistluse algus on kell 11.00 Pirita Velodroomil, Rummu tee 5.Tule koos oma pere ja sõpradega. Oodatud on kõik, nii need, kes tulevad juba mitmendat korda kui ka need, kellel on see esimeseks korraks. Üritus on kõigile tasuta. Tavaks saanult on ka sellel aastal kohal Lõvi Leo, Nublu ja Operation Lifesaver Estonia, kes annavad edasi õpetussõnu heast käitumisest ning politsei ja päästeameti tegevusest. Kohapeal on tutvumiseks tuletõrjeauto.
Palume võimalusel kindlasti kasutada eelregistreerimist! Eelregistreerimine kestab 12.-28. augustini aadressil www.ratas.ee/voistlus . Kohapeal saab registreerida võistluspäeval kell 9:00 – 10:20.
Võistlusest:
Ratastoolisõit 1,4km
 Tillusõit (kuni 6-aastased), distants 450m
 Lastesõit (vanuses 7 – 12 aastat), distants 2km
 Naised, distants 10 km
 Mehed, distants 10 km
 Perearvestus (arvesse läheb vähemalt ühe vanema ja lapse osalus)
Jalgrattavõistluse programm
 9:00 – 10:20 kohapeal registreerimine;
 9:00 – 10:50 eelregistreerunutele numbrite ja kiipide kättesaamine;
 11:00 – võistluste avamine;
 11:15 – ratastoolisõit;
 11:40 – tillusõit 450m;
 11:55 – lastesõit 2km;
 12:15 – naiste ja meeste sõit 10km;
 13:15 – autasustamine ja loosimine;
 13:30 – võistluste lõpetamine.
Võitjatele on auhinnad naiste ja meeste arvestuses. Tillu- ja lastesõidus ning ratastoolisõidus saavad kõik lõpetajad väikese meene ja medali. Perearvestuses loositakse välja Tallinki perereis Rootsi. Kõigi osalejate vahel loositakse välja kaks jalgratast. Esimesed 500 lõpetajat saavad medali. Kiivri kandmine on võistluste kõikidel distantsidel kohustuslik. Tule kindlasti koos oma pere ja sõpradega. Registreeru juba täna! www.ratas.ee/voistlus Jüri Ratase IX jalgrattavõistlust aitavad korraldada: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Pirita Linnaosa Valitsus, Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Maanteeamet, Rahvusooper Estonia, Selver AS, AS Tallink Grupp, Tridens AS, Lemminkäinen Eesti AS, Hasartmängumaksu nõukogu, Jeti jäähall, AS Balbiino, Sportland, Nike, MTÜ Operation Lifesaver Estonia, AS Põltsamaa Felix, Sony Center, AS G4S Eesti, AS Eesti Post, AS KH Energia-Konsult, Tallinna Loomaaed.