kolmapäev, 18. august 2021

Huvitegevused, mis alustavad 23. augustist Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses (Endla 59)

 Edastame infot. 

23. augustist olete oodatud osalema kahes uues huvitegevuses - loovteraapia ja aktiivne esmaspäev.
Loovteraapiasse on planeeritud kuni 12 osalejat grupis ja jäänud on veel paar vaba kohta.
Huvitegevustesse registreerumise link on siin: https://forms.gle/NqWWxcUXLA7vYJJX6
Registreeru ka siis kui soovite saada infot uute sportlike tegevuste/töötubade kohta Aktiivsete esmaspäevade raames. 
1) Aktiivne esmaspäev toimub kell 14-16 perioodil 23.august kuni 29.november 2021.
Koht: Tallinna Puuetega Inimeste tegevuskeskuse saalis, hoovis vm ruumis (aadress Endla 59). Osalemine tasuta. 23. augusti Aktiivsel esmaspäeval toimub vibulaskmine vibukooli Sagittariuse juhendajatega ja bocciat tutvustab Endre Varik. Ratastooli takistusraja läbimine Liia Rannaste juhendamisel. Kaaslasega mängimiseks ootavad lautennis, koroona, piljard; panen valmis kabe ja male; võimalus laenutada selleks ajaks kõnnikeppe, et jalutada kõrvalolevas Cedrehilmsi pargis. Aktiivse esmaspäeva eesmärgiks on pakkuda osalejatele võimalusi teha üheskoos sportlikke mänge ja tegevusi.
2) Loovteraapia toimub esmaspäeviti kell 16-17.30 perioodil 23.august kuni 29.november 2021.
Koht: Tallinna Puuetega Inimeste tegevuskeskuse hoovimajas (aadress Endla 59). Osalustasu on 1 euro kord. Juhendab loovterapeut Mall Tamm, kes rakendab oma kutseoskusi ja teadmisi iga inimese või grupi eripärast lähtudes. Loovteraapia eesmärgiks on eelkõige “emotsioonide hügieen”, töö oma muutmist vajavate hoiakute ja uskumustega metafooride ja sümbolite kaudu. Loovteraapia pakub ka lihtsalt rõõmu tundmist jõukohasest, juhendatud ja eesmärgipärasest ühisest loovtegevusest, sest koos luues saavad üksteiselt tuge kõik osalejad.

Huvitegevusi toetab Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet.
Vastan meelsasti küsimustele e-aadressil: tiiu@tallinnakoda.ee Kaunist suve jätkumist! Tiiu Kristjan, Tallinna Puuetega Inimeste Koda Endla 59 Tallinn. Telefon 6564 048

Otsime uusi liikmeid!